WEBINÁR: Ako najrýchlejšie schudnúť, a pritom sa nedodr...

WEBINÁR: Ako najrýchlejšie schudnúť, a pritom sa nedodr...

Simon Kopunec09.10.2022

Rapid fat loss. Kontroverzný pojem, ktorý skrýva najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako zhodiť váhu aj tuk v čo najkratšom čase. Chudnúť rýchlo a veľa nie je v mnohých prípadoch vo všeobecnosti dobré, ale keď už, ako na to správnym spôsobom tak, aby si sa úplne nezničil? Viac sa dozvieš na našom evidence-based webinári s limitovanou kapaciou a dostupným záznamom až 1 mesiac pre každého zaregistrovaného.

undefined

Ak ti nepôjde tlačidlo, pokojne klikni sem.

Webinár sa koná 30.10.2022 o 17:00. Ak nebudeš online, zaregistruj sa aj tak. Dostaneš záznam s pretáčaním dostupný mesiac. Webinár bude ako vždy viesť Fitclan coach Vilo a zakladateľ Fitclanu, coach, Simon.

Približné trvanie: 2.5 hodiny

Disclaimer:
Webinár je určený pokročilejším ľuďom, nie začiatočníkom, ktorí nevedia, čo sú to kalórie, makroživiny. Taktiež ľuďom, ktorí nemajú zdravotné — fyzické či psychické — komplikácie.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk