Štartujeme webináre! Na Fitclan dvoj-webinár pre ženy sa už môžeš zaregistrovať

Štartujeme webináre! Na Fitclan dvoj-webinár pre ženy sa už môžeš zaregistrovať

Simon Kopunec08.09.2021

Naposledy sa náš webinár pre ženy vypredal celkom rýchlo a tento rok sme ho tu mali iba raz. To sa mení, dvoj-seminár pre ženy je späť aj v roku 2021 a či si žena, tréner, coach alebo chceš mať len evidence-based informácie podané čo najviac prakticky, je čas sa zaregistrovať. Obe časti tohto webinári ti dajú viac, ako mesiace a mesiace samovzdelávania, keďže tu máme pokryté všetko, hlavne to najpodstatnejšie na ceste za progresom. Fyzickým aj duševným. Opakovať sa tento rok už nebude.

WEBINÁR MÁ 2 ČASTI (viď obrázok) - Odporúčame zaregistrovať sa na obe

Info:

O čom bude webinár - 1. ČASŤ

Preberieme si všetko podstatné o menštruačnom cykle vrátane jeho dysfunkcií či straty. To je síce nepríjemná, ale veľmi dôležitá téma z hľadiska zdravia každej ženy. Pozrieme sa na fyziologické, ale aj psychologické faktory, ktoré ti môžu pomôcť, preberieme antikoncepciu (tabletky) či energetickú dostupnosť a body image. K téme rozhodne patrí aj stravovanie, takže čakaj usmernenia aj pri výžive a doplnkoch výživy.

O čom bude webinár - 2. ČASŤ

V nadväznosti na prvú časť budeme pokračovať so základnými princípmi tréningu. Ďalej si preberieme kardio cvičenie, ale aj silové cvičenie. Nasledovať bude rozdelenie a príklady v rámci tréningov, ale aj cvikov. Pripravili sme si pre teba niekoľko tabuliek a praktických ukážok, aby si ich mohla využiť a inšpirovať sa pri robení progresu.

____ Návod k registrácii, ak nieto nie je kamoš s technikou :)

1. Klikneš na “REGISTROVAŤ 2. Vyplníš údaje vo formulári a zaplatíš lístok, potom čakáš na automatické presmerovanie 3. Počkáš, kým sa ti po zaplatení automaticky načíta stránka o registrácii na webinár (ak tento krok omylom pokazíš, do mailu o potvrdení platby ti príde odkaz na danú stránku) 4. Vyplníš na nej meno + email a klikneš na “Dokončiť registráciu” 5. Vyskočí ti stránka s odkazom a heslom, to si uložíš a čakáš na webinár(e).

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk