Spúšťame herohero! Fitclan podcasty, bonusy a osobnejší kontakt priamo so Simonom a Vilom

Spúšťame herohero! Fitclan podcasty, bonusy a osobnejší kontakt priamo so Simonom a Vilom

Simon Kopunec19.03.2023

Spúšťame herohero. Čo je to? Priestor pre tvorcov. A my tvoríme. Už od roku 2014.

Pozri si naše video, kde vysvetľujem, čo to znamená.Oproti Fitclan Premium je Herohero určené tým, ktorí majú radi naše podcasty, chcú menej textu (teda žiadny) a viac audia do sluchátok. A samozrejme o osobnejšom kontakte so mnou a s Vilom. Môžeme kecať o čomkoľvek, dohodnúť sa na nejakej téme a dať si skupinový pokec, a tak podobne. Je to na nás a Heroes komunite. Zabudni na maily, poďme diskutovať v reálnom čase a maj fitclan tím "na dráte" 👋 Navyše uvidíš históriu chatu, takže akékoľvek dotazy budú možno už poriešené. A keď bude základňa heroes, očakávaj Zoom cally na rôzne témy len s Heroes.

Tešíme sa na teba. Pridaj sa na herohero.co/fitclan. Do konca apríla bude cena. 5 € mesačne. To máš 17 centov na deň. Následne ju zvýšime. No keď sa staneš Hero do tejto doby, cena 5 € ti zostane fixná už navždy a nezvýši sa ti. 

Odkaz na náš Discordhttp://discord.gg/XqkQbwgPKF
Môžeš sa pridať, je zadarmo pre všetkých. Ale ako hovorím vo videu, väčšina roomiek je len pre Heroes.

Staň sa hero aj ty! herohero.co/fitclan

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk