Sieť skvelých fitiek 365 Gym sa rozrastá! Podpor fitness sektor a keď si Fitclan Premium člen, využi 15 % zľavu na permanentky

Sieť skvelých fitiek 365 Gym sa rozrastá! Podpor fitness sektor a keď si Fitclan Premium člen, využi 15 % zľavu na permanentky

Coach Vilo17.05.2021

Kvalitná posilka je základ. Či už ide o atmosféru, vybavenie alebo možnosti, ktoré ponúka. Sieť skvelých fitiek 365 Gym sa rozrastá o Sereď aj Topoľčany, a tak už pokrývajú celkovo 5 slovenských miest! Fitká vám predstavíme všetky, keďže 3 roky dozadu sme písali článok o otvorení 365 Gym v Nitre, no za ten čas opäť vyrástli.

Rovnako si vážime všetkých, ktorí podporujú našu prácu aj formou členstva Fitclan Premium, a tak prinášame pre našich Premium členov, 15 % zľavu na permanentky vo všetkých fitkách 365 Gym´s. Podmienky využitia zľavy na permanentky:

Ak sa pohybuješ na Facebooku a sleduješ trošku dianie aj na slovenskej scéne, v minulosti si určite zaregistroval, že v Trnave vznikla nová značka pod názvom 365 Gym. Práve trnavská 365tka (2017) s rozlohou 980 m² patrila k prvým, nie však posledným projektom. Snahou bolo priniesť niečo zo zahraničia k nám na Slovensko. Chalani nezaspali dlho na vavrínoch a ďalší rok (2018) prišli s novým projektom v meste pod Zoborom – Nitre. Opäť veľké priestory, rozlohou cez 1000 , pričom sa gym nachádza v centre mesta neďaleko obchodného centra Mlyny. V druhej polovici 2019 sa pustili aj do prerábky starého 365 Gym Piešťany. V nových priestoroch hotelu Váh nabrala piešťanská 365tka nielen na kvantite plochy (+ 1000 m²), ale aj kvalite a rôznorodosti strojov (prevažne Hammer Strenght). Takto sa uzavrel triangel fitiek TT-NR-PN. Avšak to nie je všetko, pretože po ročnej odmlke prichádza tento rok (2020) k rozšíreniu 365 Gym siete o ďalší nový projekt. Mesto Sereď sa má fakt na čo tešiť! Opäť obrovské priestory, 1500 , pričom fitko sa nachádza v centre mesta neďaleko Lidlu. Posledný piaty je čerstvý pre tento rok 2021 - 365 Gym Topolčany. Svojou rozlohou 1700 predstavuje najväčšie fitko tejto značky.

Ako vidíš, naša spolupráca s chalanmi z 365tky ponúka zľavu na permanentky v piatich moderných fitkách na západnom Slovensku. Teraz si isto povieš, mohli by chalani zavítať aj na východ alebo do Česka, že? Nebojte, ešte prídu ďalšie veci pre vás, ale o tom potom :)

Pozrime sa na jednotlivé fitká a ich vybavenie

365 Gym Trnava

365 Gym Nitra

365 Gym Piešťany

365 Gym Sereď

365 Gym Topolčany

V týchto polockdownových fitness časoch je dôležité podporiť fitness sektor. Preto veríme, že mnohí z vás určite využijú služby 365 Gym´s a budú spokojní. A pre našich premium členov, ktorí sú z rôznych kútov Slovenska a Česka, pričom tento benefit sa ich nedotkol, nezúfajte, ešte prídu časom ďalšie :)

Dodatočné info pre Premium členov:

Každý Premium člen tak bude mať možnosť zakúpiť si permanentku o 15 % lacnejšie. Pre uplatnenie zľavy je nutné, aby ste na recepcii povedali, že máte záujem o zľavnenú permanentku a preukázali sa občianskym preukazom, na základe ktorého vás recepčná vyhľadá v databáze Fitclanu (podľa mena a prihlasovacieho emailu) a následne odobrí zľavu. Ak by vás v systéme nenašla, no vy ste riadnym členom, kontaktujte priamo nás, aby sme to dodatočne vyriešili ([email protected]). Členstvo si skontrolujete prihlásením na náš web. Ak máte prístup k článkom v Premium sekcii, ste členom a už stačí len utekať po permanentku so zľavou.

Benefit je pre tých, ktorí nás aj takouto formou podporujú a nie lákadlo pre špekulantov, preto musíme zdôrazniť, že využitie zľavy je podmienené platným trvaním Premium členstva po celú dobu využívania zľavy. V opačnom prípade vzniká povinnosť doplatiť zvýhodnený rozdiel (15 %) z ceny zakúpenej permanentky. V prípade, že si chcete uplatniť túto zľavu aj na ročnú permanentku, Premium členom už musíte byť minimálne 3 mesiace, a samozrejme ním ostať počas celej doby využívania tejto permanentky. Ak si už niekto uplatňuje zľavu v rámci OSSR, tento benefit sa na ňho už nevzťahuje.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Coach Vilo

Coach Vilo

V skratke: - 16 rokov v hre so železom - 14 súťaží - 8 rokov osobné trénerstvo - IIFYM / IF / Flexible dieting /High energy flux - Fitclan & 365 Gym coach/speaker - JUDr., PhD.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk