Najväčšia LETNÁ FITCLAN VÝZVA. Zapoj sa, maj aktívne leto a vyhraj množstvo cien

Najväčšia LETNÁ FITCLAN VÝZVA. Zapoj sa, maj aktívne leto a vyhraj množstvo cien

Simon Kopunec30.05.2023

V našich výzvach sa vo februári krokovalo, v marci behalo a v apríli sme nasadli na bajky. V máji si zostal, veríme, aktívny, pretože počas leta (od 21.6 do 23.9.) máme najväčšiu Fitclan výzvu ever. Letnú!

undefined

PRAVIDLÁ

Stačí, keď sa pridáš do našej skupiny: Fitclan letná výzva, ktorú si buď môžeš ručne vyhľadať v aplikácii Garmin alebo tu máš priamy odkaz: 

➡️  PRIDAJ SA DO GARMIN SKUPINY/VÝZVY TU  ⬅️

&

➡️ VYPLŇ KRATUČKÝ, 10-SEKUNDOVÝ DOTAZNÍK ⬅️

V skratke: V Garmin connect (aplikácia k hodinkám) sa pridáš do skupiny Fitclan letná výzva. V tejto skupine budú vygenerované 4 výzvy. Začíname 21.6 (končíme 23.9.) a je už na tebe, na ktorú sa zameriaš. Môžeš súťažiť kľudne vo všetkých! Nezabudni, že je potrebné upraviť v nastaveniach zobrazenie tvojich krokov, aktivít a profilu zo súkromného na verejný. Viď video. Ak to nespravíš, tvoje výsledky sa nebudú zarátavať.

🏆 Kto vyhrá? 🏆

Máme 4 disciplíny, takže vyhodnotíme TOP 3 z každej disciplíny. Potom bude celkové vyhodnotenie spolu, teda ďalšia TOP 3 zo všetkých disciplín. Rovnako oceníme niekoľko najaktívnejších ľudí, ktorí budú zdieľať na sociálnej sieti instagram/facebook veci spojené s našou výzvou. Použi #fitclanvyzva a označ @fitclan. Radi totiž uvidíme, ako vám to ide! :)

V spolupráci s projektom APPkA sme sa rozhodli vytvoriť ešte bonusovú kategóriu, v rámci ktorej sa budete môcť realizovať so všetkými svojimi aktivitami a zároveň tak podporiť dobrú vec! Pôjde o to, aby ste svoje poctivo vynaložené kalórie venovali tým, ktorí to potrebujú. Oceníme vecnými cenami prvých 10-tich za júl a august.

📊 Ako budeme hodnotiť TOP 3? 📊

Vytvorili sme bodový systém, kde prvý získava najviac bodov, pričom každý po ňom získa o bod menej. Pri krokoch získa prvých 30 ľudí body (prvý 30 bodov, druhý 29, tretí 28 atď., až posledný tridsiaty 1 bod). Pri behu a bicykli získa body prvých 20, pri plávaní prvých 15 ľudí. Ak budeš vo viacerých podvýzvach (napr. sa aktívne zapojíš do krokov a zároveň do cyklovýzvy), body sa ti spočítajú.

Príklad: Skončíš v krokovej výzve na 30. mieste a v cyklovýzve na 10. mieste. Kdeže hodnotíme bodovo prvých 30. a ty si na poslednom hodnotenom v krokoch, získavaš 1 bod. V rámci cyklovýzvy si však získal 10 bodov, keďže si skončil na mieste 10. z 20tich hodnotených. Celkovo máš teda 11 bodov. 

🎁 O aké ceny hráte? 🎁

Celkový prizepool v hodnote viac ako 2500 €! Kompletný rozpis nájdeš v príspevku na našom Instagrame

Nemáš Garminy? Nevadí, používaj #fitclanvyzva a označuj @fitclan na Instagrame a maj aktívne leto, nech už máš akékoľvek hodinky. Najaktívnejších odmeníme!

Za ceny do súťaže ďakujeme:
Kompava, Fitness007, Barebells, Nocco, 4bike Trnava, PureGainss, 365 Gym, Zico Gym Snina, Big1Fitness Brno, Miloš Hecht

ℹ️ Doplnkové informácie k jednotlivým výzvam ℹ️

V rámci behu a bicyklovania sa počíta aj beh na bežeckom páse či bicyklovanie na zariadeniach s obrazovkou. Prosíme všetkých, aby v takomto prípade po odbehnutí alebo odbicyklovaní odfotili monitor s údajmi o odbehnutnej/odbicyklovanej vzdialenosti. Následne do svoje aktivity túto fotku pridali. Je to z dôvodu spätnej kontroly. Našim cieľom nie je buzerácia, ale zabezpečenie fair play :)

Jazda na elektrobicykli v rámci cyklovýzvy neplatí.

V rámci kategórie, kde ide o najviac aktívnych kalórií za mesiace júl a august, budeme na konci vyžadovať preposlať od výhercov screenshoot z ich aplikácie APPKA s vyobrazením mesačného súhrnu celkovo darovaných kalórií. Rovnako chceme informovať, že po poslednej aktualizácii APPKy by už malo fungovať automatické ťahanie spálených kalórií priamo z Garmin Connect aplikácie bez nutnosti používania Google Fit či ‎Apple Health. Pri prvotnom nastavení treba mať naištalované obe. Následne po prepojení s Garmin Connect cez nastavenia synchronizácie (treba to rozkliknúť), môžete Google Fit vymazať.

undefined

Želáme ti krásne a aktívne leto!

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk