Fitclan oblečenie je tu! Doplň šatník tričkami, ktoré ťa poženú za progresom

Fitclan oblečenie je tu! Doplň šatník tričkami, ktoré ťa poženú za progresom

Simon Kopunec10.02.2019

Svoj merch už má hádam každý. Od tvojho obľúbeného rapera či hudobnej skupiny, cez YouTuberov, až po náhodné blogerky. My sme tiež chceli Fitclan merch, ale tak trochu iný. Dať natlačiť naše sexy logo na Gildan handry a predávať to vo veľkom, to nebol cieľ. Chceli sme postupne vytvoriť tričká, s ktorými budeme spokojní a ktoré budeme hrdo nosiť. Niekoľko mesiacov som pracoval na tom, aby Fitclan merch uzrel svetlo sveta a za tento dátum, 10.2. som skutočne rád. Ubehla totiž dlhá doba plná testovania, nervov, radosti, no stálo to za to. Fitclan tričká sú tu!

Áno, len tričká. Zatiaľ. Je len 100 pánskych a 100 dámskych. Pri tvorbe sme získali skúsenosti, v hlave máme ďalšie plány a je len na vás - našich fanúšikoch - čo bude s Fitclan merchom ďalej. Zatiaľ to však budú len spomínané tričká. Naše prvé, oficiálne a tie, ktoré bude hrdo nosiť snáď aj každý fanúšik. Nechceme tu vytvoriť slovenský Gymshark. Celý ich tím je banda super-šikovných ľudí, venujú sa fulltime iba tomu a robia to dobre. Ale chceme vytvoriť Fitclan oblečenie, ktoré bude kvalitné. Parádne legíny? Chceli by sme. Kvalitné mikiny? Bolo by to super. Pár kúskov, vďaka ktorým budeš mať doma jedno z najobľúbenejších oblečení na von či do fitka.

Pri výrobe Fitclan Strive for Progress trička sme dbali na spojenie kvality, pohodlia a štýlu. Každé jedno tričko bude ručne balené v krásnom Fitclan darčekovom balení a veríme, že aj ty s radosťou ukážeš svetu, ako podporuješ fitness web, ktorému môže každý veriť a máš rád kvalitu a fitness bez mýtov. Totiž, jednou z najdôležitejších vecí nielen v tom fitness, ale i bežnom živote, je progres. Neustále napredovanie, posúvanie hraníc, limitov a dostávanie sa postupnými krokmi k naším cieľom. V tomto duchu sa preto nesie aj táto kolekcia. Pánske kúsky sú materiálovo v podobe 100 % prstencovo pradenej česanej bavlny a dámske zase v podobe 100 % bio bavlny.

Veríme, že objednávky prebehnú hladko, ale takto na úvod zdôrazňujeme, že nie sme nejaký zabehnutý e-shop, takže ak sa vyskytne nejaký problémik, všetko vyriešime, len to bude možno chcieť viac, ako len pár hodín. Spravili sme však všetko pre to, aby fungovala technika a aj balenie a odosielanie balíčkov.

Tričká nájdeš vo Fitclan Shope

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk