Fitclan e-book SIXPACK je viac, než len o bruchu. Takmer 100 strán ti zaručí brutálnu dávku informácií

Fitclan e-book SIXPACK je viac, než len o bruchu. Takmer 100 strán ti zaručí brutálnu dávku informácií

Simon Kopunec11.01.2021

Žiadny ďalší nudný e-book, ako na 'ploché bříško'. Toto je prvý e-book (nielen) o bruchu založený na evidence-based informáciách napísaných zrozumiteľne – vrátane konkrétnych tréningových tipov a rozpisov, ktoré budú dávať zmysel. Pozor! Táto elektronická kniha je veľmi komplexná ohľadne sixpacku, brucha, faldíkov, stredu tela, špečíku (nazvi si to, ako chceš) a môže sa stať, že po jej dočítaní budeš najvzdelanejší človek z tejto problematiky v miestnosti.

Kocky na bruchu, pekáč buchiet alebo jednoducho sixpack. Sen mnohých a zároveň problém mnohých. Ľudia potrebujú viac, ako len hlúpe magické zaklínadlá a neexistujúce skratky. Potrebujú viac, ako sa iba nalepiť na nejaké marketingové hovadiny, tajomné triky a nezmyselné produkty. A presne na tom sme stavali a zrodil sa e-book sixpack. Ak potrebuješ jednu jedinú vec, konečne nejaký návod, ktorý má opodstatnenie, hlavu a pätu, je plný faktov, vedecky podložených informácií a množstvo kľúčových tipov, e-book sixpack z dieľne Fitclanu pre teba ako uliaty. Na rôzne cviky na brucho, ktoré potom uvidíš v posilke (a na tú techniku, och, na tú techniku) sa budeš možno pozerať úplne inak. A tie reči, že 'šak to páli', budeš tiež hľadieť iným spôsobom :)

PRE VIAC INFO KLIKNI NA SAMOTNÚ STRÁNKU E-BOOKU (TU)

Odhalíš mýty a nepravdy a strate tuku, informácie o sixpacku a strede tela, zaujímavosti o brušákoch, návod, ako sa zamerať na spodné brucho, niekoľko variantov, tipov a faktov o populárnych plankoch, niekoľko skvelých cvikov na brucho, tipy, ako by mohol a mal vyzerať tréning brucha, ďalší návod, ako bojovať s nepoddajným tukom na chúlostivých partiách ako sú boky, stehná či spodné brucho či dolná časť chrbta vrátane tipov z oblasti tréningu a stravy a nakoniec to bude 22 kľúčových vecí založených na vede, skúsenostiach a faktoch, ktoré potrebuješ splniť, aby si dosiahol permanentnú stratu tuku. A to stále nie je všetko. Takmer 100 strán faktov na teba už čaká...

Objednať si e-book môžeš aj cez formulár nižšie alebo na podstránke fitclan.sk/sixpack

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk