Fitclan Doma: Konečne tréningy na doma, ktoré majú hlavu a pätu

Fitclan Doma: Konečne tréningy na doma, ktoré majú hlavu a pätu

Simon Kopunec03.03.2022

Niekoľko mesiacov sme pripravovali Fitclan Doma. Tréningy na doma, ktoré majú hlavu a pätu.

undefined

Stovky videí na YouTube zadarmo. Fajn. Hopsačky, výmysly, ale i tréningy, ktoré sú po čase repetitívne, no hlavne bez žiadneho konkrétnejšieho cieľa a progresu. Pre niekoho fajn odreagovávačka, Fitclan Doma ti ale zabezpečí dlhodobý progres, neustále zlepšovanie a vždy fresh tréningové bloky s jasným cieľom. Mať v priebehu času lepšiu postavu, silu či kondíciu. Fitclan Doma v1 bude služba na 3 mesiace. Čakajú ťa tréningy počas troch mesiacov vrátane siedmich technických videí ukazujúcich správne prevedenie niektorých pohybov a hlavne tipy, aby si cvičenia robil efektívne.

Keď si Fitclan Doma objednáš, dostaneš nielen prístup do súkromnej skupiny na podporu/kontrolu a otázky, ale hlavne tréningové tabuľky, videá tréningov na 3 mesiace a prehľadne rozpísané všetky týždne, od prvého až po trinásty.

Viac nájdeš na podstránke Fitclan Doma (klik), ale objednávku môžeš spraviť aj priamo tu.

Koľkokrát do týždna musím cvičiť?

Tréningy sme nastavili na 3-4 počas každého týždňa. Keď nebudeš stíhať, môžeš si tréning flexibilne posunúť. Keď ti bude málo, niektorý tréning si môžeš zopáknuť a využiť niektorý z princípov progresívneho zvyšovania záťaže. Všetky info dostaneš v dokumente :)

O aký štýl videí ide?

Tréningy majú od 15 do 45 minút. Silové tréningy majú v priemere 35 minút. Makáš spolu s nami. Pauzy sú odpočítavané priamo vo videu a pri cvičení nie sme ticho. Motivujeme ťa, aby si z toho vyťažil maximum :)

Čo po tých troch mesiacoch?

Záleží na tvojom feedbacku. Ak sa vám Fitclan Doma bude páčiť, môžeme ďalej pokračovať s ďalším tréningovým blokom, ktorý bude nadväzovať a môžeme sa zamerať aj na špecifické partie.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk