„Robíte to skvelo a nakopem vás do zadku, ak prestanete.“ Fitclan seminár v Žiline mal výbornú atmosféru a plno skvelých ľudí (Fotoreport)

„Robíte to skvelo a nakopem vás do zadku, ak prestanete.“ Fitclan seminár v Žiline mal výbornú atmosféru a plno skvelých ľudí (Fotoreport)

Simon Kopunec03.09.2018

V apríli to bol seminár v Brne a po letnej prestávke sme zavítali naspäť na Slovensko, do Žiliny. Úprimne, ani neviem, ako začať. Fitclan semináre v druhej polovici roka odštartovali jednoducho famózne a ľudia v Žiline mali pre nás plno odkazov. Napríklad, že to robíme skvelo a nakopú nás do zadku, ak prestaneme. To však neplánujeme, takže naše gluteály sú snáď v pohode. Za dve hodiny vypredaných limitovaných 100 lístkov nám naznačilo, že záujem je. Keď sme však vypredali za 2 hodiny aj Košice, kde prídeme v októbri, to nám naznačilo, že ten záujem je šialený. Prečo? Bude to aj vďaka tomu, čo vycítili ľudia, ktorí nám napísali: „Je vidieť, že to robíte s láskou a nadšením.“ Alebo: „ste TOP, najlepší seminár na akom som kedy bol.“ A áno, snažíme sa o to, aby to celé malo úroveň, na ktorú budeme hrdí a ponúkli vám vynikajúci fitness event. Ako to vyzeralo na strednom Slovensku?

V nedeľu 2.9. sme zavítali do žilinskej Villy Nečas a postupne pripravovali Fitclan tašky pre účastníkov, stôl s tombolou, dobrotami a občerstvením. 11:45 prišla prvá slečna, ktorá mala síce ešte hodinu a štvrť čas, no už nedočkavo čakala na trinástu hodinu. A vtedy to začalo. Ja (Simon), Vilo a Katka sme stáli pred sto ľu... Áno, aj Katka! Vidíš dobre. Prišla z Anglicka a podarilo sa jej spraviť si čas na seminár, a tak sme boli konečne prvýkrát v trojici! Ok, pokračujeme. Stáli sme pred sto ľuďmi a o malý moment začala prezentácia, ktorú viedol hlavný speaker, kolega Vilo. Po prvej prestávke (teda, po troch minútach prvej prestávky) sa zjedli všetky koláčiky od našej Simonky (@simona_malkova), a budeme musieť vymyslieť, ako ich napiecť tak 20x toľko. Makrá a zloženie boli samozrejmosťou.

Pri prestávkach sme pokecali s fanúškmi, niektorí nám dali odkazy o tom, čo pre nich znamená Fitclan, ako sa im páči seminár a spoznali sme aj mnohých dlhoročných fans, s ktorými sme zatiaľ komunikovali len cez Instagram. Popri tom sa popíjala čistá voda, Red Bull Sugar Free, Pepsi Max či bielkovinové potešenie v podobe WPC proteínu od Namaximum.sk. Nielenže si mohol dať proteín každý v rámci občerstvenia, Namaximum sme oslovili opäť a opäť povedali, že s radosťou naše semináre podporia. Za rozumnú cenu ponúkajú kvalitný a chutný proteín, a to sa nám páči. Preto si našiel každý z účastníkov 300 g proteínu v taške a k tomu bola ešte tombola.

Keď už sme pri ďakovaní, takisto si vážime r3ptile. Ručne vyrábané orieškové maslá s pridaným proteínom? Kto neskúšal ich chuť, prichádza o dosť. V kombinácii s kvalitnými surovinami je to úplná bomba a Fitclan approved záležitosť, takže ďalší seminár s r3ptile musel byť. Len pozor na kalórie!

Ďakujeme i firme NATU (@natuczech). Ich superkaše boli opäť v našom očku a sme radi, že zase seminár podporili. Zloženie, ktoré ťa očarí (napr. zmes vločiek, lieskovce, ďatle, hrozienka, sušené jablko, sezam, kardamon, klinček či zázvor) a super kaša je na svete. Na raňajky s pridaným proteínom, výborné. V tombole sme mali aj oleje či granoly.

No a v neposlednom rade ďakujeme mixit.sk. Tyčinky s výborným zložením, ale aj skvelou chuťou. Ako som už spomenul, toto je kombinácia, ktorou by sa mali uberať viaceré spoločnosti. Mali sme napríklad mixitku arašidy+proteín, kde nájdeš iba ďatle, arašidové maslo, arašidy, ryžový proteín a ryžové lupienky.

A všetko to na svoj fotoaparát zachytila Kristína Močková, u ktorej vždy vieme, že výsledok bude skvelý. Tento seminár bol pod video-hľadáčikom Dávida Baránka, takže krátky zostrih čakaj čoskoro. Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí prišli. Tešíme sa na 6.10. kedy zavítame do Košíc a ak nás sleduješ na Instagrame, už vieš, že chystáme top ukončenie roka najväčším seminárom doteraz. Praha, si ready?

Mini-video

Viac fotiek v galérii

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk