Máme aplikáciu! Zefektívni si prezeranie Fitclanu cez smartfón

Máme aplikáciu! Zefektívni si prezeranie Fitclanu cez smartfón

Simon Kopunec28.02.2019

Jedným z našich cieľov pre tento rok bolo vydať aplikáciu, ktorá sa už dlhšie v zákulisí Fitclanu pripravovala. Pred pár týždňami uzrela svetlo sveta, odvtedy sa zapracovalo na nejakých bugoch, vychytávkach a zlepšeniach, a to aj vďaka vášmu feedbacku.

Aplikácia je úplne zadarmo a odteraz ti neunikne žiadny náš článok vďaka systému notifikácií na tvoj telefón. Môžeš si niektoré články uložiť na neskôr a budeš ich tak mať prístupné aj bez internetu (čítanie v lietadle či hocikedy bez internetu a dát). Prepracovali sme Premium sekciu, a tak sa už nemusíš stále prihlasovať k obsahu, čo ťa zaujíma, ale všetko máš aktívne vo svojom profile a len brázdiš príspevkami ostošesť. Články môžeš lajkovať a komentovať podobne, ako na Instagrame a pribudla aj sekcia neprečítaných článkov a vždy, keď niektorý prečítaš, z tejto sekcie zmizne. Ďalej privítaj Fitclan kalkulačku, kde ti na základe vedeckých štúdii trošu pomôžeme aj s energetickým výdajom pri rôznych športoch vrátane cvičenia.

V skratke:

Aplikáciu na iOS stiahneš v App Store

Android verziu stiahneš v Google Play

Aktuálne ju vylepšujeme, počúvame váš feedback a chceme ju postupne poriadne vypimpovať. Ďakujeme firme Develogy, na čele so šikovným Filipom Karasom, ktorá nám aplikáciu vytvorila. Ak chceš nejakú cool aplikáciu aj ty, kontaktuj ich. Za nás odporúčame všetkými desiatimi.

Aplikáciu stiahneš v App Store

Android verziu stiahneš v Google Play

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk