Čo nás potešilo a trochu naštvalo v tomto roku (Fitclan Wrapped 2022)

Čo nás potešilo a trochu naštvalo v tomto roku (Fitclan Wrapped 2022)

Simon Kopunec30.12.2022

Sedím v Clubcu, tradične popíjam fejkový flat white (cappucino s lungom) a rozmýšľam, čo všetko sa v súvislosti s Fitclanom udialo v roku 2022. A tak vzniká Fitclan Wrapped 2022.

Nový Fitclan, nové služby a niekoľko úspešných webinárov

Jedna zo zásadných vecí, ktorá nás potešila, bol vznik Fitclanu v2. Do kalendára sme hľadeli na 7. marec 2022. Vtedy vznikol úplné nový, premakanejší a rýchlejší Fitclan. Celý článok, prečo/ako/načo, nájdeš tu

undefined

Spravili sme 5 úspešných webinárov! To je ďalšia vec, ktorá nás potešila. Stále sa chcete vzdelávať a sme radi, že sme jeden z málo česko-slovenských projektov, kde to vzdelávanie je stojí za to! Mali sme tu:

  1. Praktické tipy a ukážky, ako si zostaviť jedálniček
  2. Webinár pre ženy – časť o stravovaní, suplementácii a zdraví 
  3. Webinár pre ženy – časť o efektívnom trénovaní
  4. Praktické tipy a ukážky, ako si zostaviť jedálniček, keďže prvý sa vypredal veľmi rýchlo
  5. Rapid Fat Loss – Ako najrýchlejšie schudnúť, a pritom sa nedodr…
undefined

Vznikli u nás aj nové služby. Okrem klasického online coachingu, ktorý tu máme už zopár rokov, sme pridali možnosť konzultácie 1ON1, pridali sme možnosť Pre Firmy a naše Fitclan Premium sme rozšírili o možnosť ročného predplatného za zvýhodnenú cenu, resp. dvoch mesiacov grátis.

A stále tu je k dispozícii Fitclan Doma - konečne video tréningy na doma, ktoré majú hlavu a pätu. Služba, ktorá vznikla v decembri 2021.

Featuringy

Jedna z najlepšie hodnotených prednášok na Konferencii Moderní Výživy s témou Kalorický paradox v podaní Vila, ktorý je Fitclan coach & speaker. To je prvá vec, ktorá nás teší.

undefined

Ďalšia je účasť v podcaste IMV, kde sme 2 hodiny kecali a rôznych témach a ak si podcast ešte nevidel, je najvyšší čas. 

Instagram & Podcast

To je ten smutnejší part. Instagram vymyslel novinky, ktoré zásadne ovplyvnili dosahy a jeden týždeň sme mali na stories 1000 views, druhý zase 20 000 views. Followeri sa strácali, Instagram tlačil reels, ľuďom sa málokedy ukazovali profily, ktoré sledovali, namiesto toho im odporúčalo videjká s "tik-tokovými" tanečkami. A to nás trochu štve.

Napríklad, dosahy a interakcie za posledné 2 týždne sme mali o v priemere 90 % lepšie, aj tak nám zmizlo vyše 500 followerov.  Míľnik 100 000 followerov asi nikdy nedosiahneme :D Ale na druhej strane, netlačíme peniaze do reklám a nerobíme obsah preto, aby bol virálny. Robíme obsah, ktorý vzdeláva. A postupne si snáď viacerí nájdu k nášmu profilu cestu.

Druhou smutnejšou časťou je Fitclan Podcast, ktorého posledná časť bola koncom mája. Žiaľ, nemal som moc drive robiť nové diely, aj keď feedbacky sú skvelé. Pracovali sme skôr na obsahu, coachingoch či webinároch, a tak nezostávalo moc energie na podcasty, čo by som rád nasledujúci rok napravil. Mám? A chcelo by to sponzora podcastu pre vyššiu motiváciu :)

Obsah

Už som ho spomenul, a tak len prihodím kratučkú rekapituláciu. Ďakujeme každému, kto si príspevky a články číta!

undefined

Na záver len niečo z osobného súdka za rok 2022. Prečítať si môžeš rozhovor do Forbes. Odkaz tu. Alebo rozhovor pre Clubco, kde vzniká väčšina obsahu na Fitclan. Odkaz tu

undefinedundefined
ZDIEĽAŤ

Tagy

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk