APPkA: Aplikácia, ktorá pomáha. Daruj svoju vynaloženú energiu tým, ktorí to potrebujú

APPkA: Aplikácia, ktorá pomáha. Daruj svoju vynaloženú energiu tým, ktorí to potrebujú

Simon Kopunec14.06.2023

Ak si už videl našu najväčšiu Fitclan letnú výzvu, vieš, že jedným z partnerov výzvy je aj APPkA. Aplikácia na tvoj smartfón, ktorej princíp je jednoduchý a zmysel krásny. Stiahneš si aplikáciu (iOS aj Android) a svojou aktivitou môžeš začať pomáhať konkrétnym životným príbehom. Spálené kalórie, ktoré jednoducho APPkA synchronizuje s tvojimi smart/fit hodinkami, sa premieňajú na finančnú pomoc pre osobu alebo projekt, ktorý si zvolíš. Vyberieš si, koľko energie chceš venovať, resp. premeniť na financie a môžeš podporiť osobu či životný príbeh, ktorý chceš.

Každý príbeh má len jeden mesiac na získanie energie od užívateľov APPkA, takže čím viac pohybu v daný mesiac, tým viac dostupnej energie a zároveň vyšší finančný príspevok. Navyše, energiu síce môžeš darovať "len" pre dobrý pocit, ale ako bonus, súťažíš aj o losovania a skvelé ceny.

undefinedundefined

APPkA je novým projektom občianskeho združenia Asociácia pomoci postihnutým - APPA. Aplikácia od jej spustenia v apríli doteraz pomohla už 16 ľuďom, pričom každému z nich sa podarilo získať vďaka užívateľom maximálnu výšku príspevku, 2000 €.

Kolega Vilo bol mrknúť aj na krst APPky, ktorý prebehol 7. Júna v Bratislave a sme radi, že môžeme byť partnerom projektu, ktorý dáva zmysel.

undefined

Stiahni si aplikáciu APPkA tiež (iOS alebo Android) a pridaj ruku k dielu. Tento mesiac súťažíš okrem iných cien aj o ceny od nás. Vyhrať môžeš Fitclan balíček, ktorý zahŕňa vstup na Fitclan webinár a ročné členstvo vo Fitclan Premium + Fitclan Glute Bands.

A keď si sa ešte nezapojil do Fitclan letnej výzvy, pripoj sa do 21.6., pretože to je dátum, kedy výzvu odštartujeme a bonusovou kategóriou je “Najviac spálených kalórií”, kedy tí najlepší počas júla a augusta vyhrajú ďalšie skvelé ceny.

ZDIEĽAŤ

Tagy

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk