Fitclan seminár by mal zažiť každý fitness nadšenec! Aj tieto slová sme počuli na našom najväčšom seminári v Brne

Fitclan seminár by mal zažiť každý fitness nadšenec! Aj tieto slová sme počuli na našom najväčšom seminári v Brne

Simon Kopunec15.04.2018

Štrnásteho štvrtý o štrnástej hodine to vypuklo! Zatiaľ najväčší Fitclan seminár v Brne bol výnimočný v mnohých smeroch. Nielenže trval päť a pol hodiny, no takmer 100 ľudí zabezpečilo, že atmosféra bola naozaj dokonalá. Okrem toho sa nám vďaka kvalitným spoločnostiam, ktoré sme oslovili, podarilo obdarovať účastníkov seminára skvelými darčekmi, a to všetko s krásnym počasím jednoducho dotváralo celému dňu ten správny šmrnc.

Náš piaty seminár na tému Taktický prístup ku strave a kalóriám bol opäť raz vypimpovaný a doplnený o najnovšie evidence-based informácie, ktoré, dovolíme si tvrdiť, nikde na Slovensku a v Česku nenájdeš. Ako mi osobne povedal jeden z fanúšikov, Martin, tento seminár by mal navštíviť každý fanúšikov fitness. Jeden deň, ktorý dokáže zmeniť kompletne pohľad na stravovanie a (fitness) život. Deň, kedy ti možno z toľkých informácií vybuchne hlava, ale myslíme to v dobrom. Možno budeš potrebovať dávku kofeínu, no ak budeš počúvať, zapisovať si a prípadne sa pýtať čokoľvek, čo ti nejde do hlavy, tvoja fitness cesta naberie úplne iný rozmer a budeš nám aj ty dávať feedback ako fanúšička Ema: „Vďaka Fitclanu som začala mať úplne iný prístup k jedlu a všeobecne ku všetkému.“

Brno = Česko. Česko = prvý seminár mimo “domácu” pôdu. Vypredané lístky v priebehu týždňa však boli pre nás skutočné prekvapenie a sme radi, že naša práca plní účel aj v Českej republike, pričom na seminár docestovali aj ľudia z Prahy, no i kopec Slovákov. A teší nás, že to celé zhodnotili na výbornú a oplatilo sa cestovať aj ďalekú cestu.

Na rade je veľká ďakovačka, ktorú nepreskakuj, lebo sa dozvieš čo-to o kvalite na našom trhu. Začneme Natural Nutrition (@Namaximum), ktorí poskytli nielen kilovky proteínu do tomboly, ale až 300 g WPC proteínu každému účastníkovi a zľavu 15 % na nákup. Prečo oni? Lebo za rozumnú cenu ponúkajú kvalitný a chutný proteín. Tak jednoduché, že? Nedostaneš síce krabičku, kde je na obale Jay Cutler, ale aspoň neplatíš za marketing navyše. A to sa nám zdá veľmi fér.

Pokračujeme firmou Bombus (@bombusenergy). Pomenej produktov, minimalizmus, no mega zloženie, zameranie na kvalitu. Keď vidíš v zložení napríklad len ďatle, kokos a kakao, zaplesá ti srdce a tú tyčinku proste chceš. Mali sme k dispozícii buď raw energy tyčinky alebo raw proteín tyčinky, obe zamerané na prírodné suroviny, jednoduchosť a skvelú kvalitu.

Nesmelo chýbať porno v podobe kvalitného orieškového masla s pridaným proteínom od R3ptile (@r3ptilecz). Produkty tak chutné, že máš problém nezjesť celý pohárik masla naraz, no zároveň s kvalitným zložením, takže celkom váhaš, či tento kalorický výbuch s potešením neakceptuješ.

Ďakujeme i firme NATU (@natuczech), ktorú sme oslovili kvôli tomu, že ich “superkaše” nás skutočne zaujali. Chutná kaša s vynikajúcim zložením v sympatickom packu. Rôzne príchute, napr. zmes vločiek, lieskovce, ďatle, hrozienka, sušené jablko, sezam, kardamon, klinček či zázvor v kombinácii, ktorá dotvára super arómu v tvojej kaši? Pridaj proteín a máš raňajky ako lusk!

Na záver nezabúdame ani na našu Simonku (@simona_malkova), ktorej fit maškrty začali miznúť ešte pred tým, než začal samotný seminár, takže to svedčí o tom, ako veľmi ste dokázali odolať tej vôni a chuti. Samozrejme všetko s rozpísaným zložením a makrami. Na pitie bola k dispozícii voda, Pepsi Max či proteín od Namaximum, ktorí mnohí ocenili a syntézu svalových bielkovín nenechali chladnú.

Za krásne fotografie ďakujeme šikovnej Kristíne (@kikeseats), vďaka ktorej môžeš seminár navštíviť aj ty prostredníctvom záberov, ktoré ťa snáď presvedčia, že už viac nemôžeš čakať a náš seminár by si mal navštíviť tiež.

Všetky sa to konalo v brnenskom Impact Hube s modernými priestormi a vybavením. Ľudia začali chodiť už okolo štvrť na dve a o 14:00 už každý netrpezlivo čakal, kým seminár začne. Pár úvodných slov odo mňa a predanie slova kolegovi Vilovi, ktorý odpálil svoju prezentáciu. Pár prestávok, niekoľko ľudí, ktorí sa za nami zastavili osobne, fotky s fanúšikmi, pokec a dokonalá atmosféra sršala z Impact Hubu a dostala sa až na vaše Instagramy, kde ste nás poctivo označovali. Pár záberov nájdeš uložených aj v highlightoch v našich stories a ďalšie fotky objavíš v galérii pod článkom.

Na záver už len to 3 slovíčka. Prvé dve pre tých, ktorí ktorí seminár zmeškali - môžete banovať. A posledné pre tých, ktorí to celé zažili s nami - ďakujeme!

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Sleduj kvalitný obsah aj na Instagrame @fitclan

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk