„Seminár mi dal viac info, ako 4 roky na univerzite s odborom výživa.“ Zakončenie seminárového roku dopadlo výborne! (Fotoreport)

„Seminár mi dal viac info, ako 4 roky na univerzite s odborom výživa.“ Zakončenie seminárového roku dopadlo výborne! (Fotoreport)

Simon Kopunec14.11.2018

Seminárový rok 2018 sme nemohli ukončiť nijak inak, než s doposiaľ najväčším seminárom v najväčšom meste, kde sme doteraz boli. Praha v nedeľu privítala Fitclan tím a o 14:00 vypukol už náš siedmy seminár. A bolo to úžasné! Skvelí pohodoví ľudia, výborná atmosféra, opäť veľa emócií, príbehov, zážitkov, otázok a odpovedí.

Taktický prístup ku strave & kalóriám mohol začať. Všetko sme mali nachystané už okolo dvanástej, o hodinku na to začali prichádzať prví ľudia a ako bežal čas, zistili sme, že musíme ešte na chvíľu skryť koláčiky, ktoré opäť pripravila naša Simonka. Hodinky totiž ukazovali 13:45 a 2 tanieriky boli zrazu fuč a všetko nasvedčovalo tomu, že pri oficiálnom štarte sa minie minimálne tretina. Tak sme teda zakročili. Radšej, chápeš. Hladní ste boli však aj po informáciách, a tak o 14:00 väčšina ľudí sedela na stoličke a postupne, ako plynul čas, sa zaplňovali mozgy a notesky, ktoré sme rozdávali vo Fitclan darčekovej taške pri vstupe.

V nej boli ale aj chutné a kvalitné maškrty. Spomeniem proteín od Namaximum, keďže každý z účastníkov dostal až 300 gramové balenie. Ďalej tu bolo schované orieškové maslo od r3ptile, ktoré zopár hladošov zmasakrovalo už počas seminára. No a bielkovinové zahryznutie mohlo byť do proteínovej tyčinky Zero Bar od Biotech USA Slovakia. Týmto ďakujeme sponzorom a len pre pripomenutie, firmy si vyberáme my, keďže do tašky chceme produkty, s ktorými sme sami stotožnení, ktoré sa nám páčia chuťovo i kvalitou.

Počas každej prestávky sme pokecali s mnohými, spravili niekoľko fotiek, vypočuli si rôzne príbehy, alebo len prehodili pár slov o tom, kto kedy konzumuje najväčšie jedlo dňa. Dokonca padli aj nejaké podpisy našej knihy Sladké a fit. Medzitým sa jedli koláčiky, pila voda, Red Bull Sugar Free (ďakujeme za poskytnutie energie bez kalórií!), Pepsi Max alebo dokonca proteín, samozrejme od Namaximum, ktorý bol počas celého seminára k dispozícii v rámci bielkovinového občerstvenia. Veď vieš, so syntézou svalových bielkovín sa nezahrávame. Každý si jednoducho prišiel na svoje.

Speaker Vilo opäť aktualizoval prezentáciu o najnovšie informácie, pridali sme pár slajdov a opäť raz zvýšili kvalitu, pretože recyklovať obsah je ľahké, no pridávať nový, byť neustále o krok vpred, takí sme my a v tom chceme pokračovať. Preto sa snažíme, aby bol seminár od semináru vždy o kúsok lepší.

Medzičasom sa vonku zotmelo, všetko bolo zjedené a vypité, prezentácia u konca, a tak nasledovali 3 veci. Q&A, kde sme sa snažili čo najlepšie zodpovedať otázky z publika, spoločná fotografia na záver, tombola, v ktorej sme mali našu knihu Sladké a fit, r3ptile poskytol limitovanú edíciu ich najnovšieho orieškového masla snickerdoodle & caramel a kilovka proteínu od Namaximum tiež hľadala nového majiteľa. Po záverečnom potlesku sme tu už mali iba voľný pokec s priaznivcami Fitclanu, porobilo sa niekoľko fotiek a my sme si mohli s úsmevom na perách povedať, že sme to opäť raz zvládli a spokojní sme sa šli navečerať. Bolo to skvelé. Praha, ďakujeme!

Kvantum fotografií nájdeš v galérii nižšie. Ak sa nájdeš, nezabudni si fotku hodiť na Instagram, označiť náš alebo použiť hashtag #fitclan.

Za fotky ďakujeme Vande Pirkovej, ktorej môžeš hodiť follow tu.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk