„Oplatilo sa vycestovať skoro 600 km.“ Náš pražský dvoj seminár bol ďalším výborným zážitkom (Fotoreport)

„Oplatilo sa vycestovať skoro 600 km.“ Náš pražský dvoj seminár bol ďalším výborným zážitkom (Fotoreport)

Simon Kopunec08.09.2020

Rok 2020 mal byť rokom fitclan seminárov. Plánovali sme najviac eventov za jeden rok, ale prišla korona. Plány padli, a tak sme riešili aspoň webináre, ktoré boli rýchlo vypredané a aj úspešné, takže v nich rozhodne plánujeme pokračovať a tento rok minimálne jeden ďalší bude! Tak či onak, bol 12. marec a my sme plánovaný víkendový dvoj-seminár museli odložiť na neurčito, keďže sa nedalo cestovať a situácia bola šialená. O pol roka neskôr sme sa však predsa len úspešne stretli a víkend plný parádnej atmosféry a informácií mohol začať.

V Prahe sme boli naposledy v roku 2018 a aj to 'len' so seminárom Taktický prístup k strave a kalóriám. Tento víkend sme k nemu pridali aj Systematický prístup k tréningu a svalovému rozvoju.

Veľká vďaka patrí aktin-u, ktorý krásne podporil seminár. Nielen našlapanou tombolou vrátane proteínového orieškového masla, kreatínu monohydrátu či srvátkových proteínov, ale aj v podobe darčekov do Fitclan tašky, kde nechýbala okrem iného ani aktin proteínová tyčinka s výborným zložením. A samozrejme, kto potreboval doplniť bielkoviny, počas obidvoch dní bol na stole aktin srvátkový proteín v dvoch príchutiach a jeden neochutený. Jednoducho komfort! :) Ďakujeme!

Tentoraz sme sladké maškrty od Simonky Malkovej premysleli efektívnejšie, aby nezmizli po troch sekundách, ako vždy, a tak dostal každý človek do tašky aj kúsok sladkej dobroty, prípadne v nedeľu bola Simonka pri vstupe, a tak si si mohol každý pochutiť hneď pri vstupe. Snacky, či už slané chips/sticks alebo sladké guľôčky nám na seminár darovalo HiQ. Oslovili nás už na seminár v Trnave a museli sme súhlasiť, keďže ich produkty sú zložením a chuťou fakt super a kúpiš ich aj v DM drogérii.

“Zúčastnila som sa už niekoľko seminárov, ale to, aká úžasná zodpovednosť, skúsenosť, informácie z Vás žiarili bolo neopísateľné. Oplatilo sa vycestovať aj skoro 600 km za tak dobrými a dôveryhodnými informáciami. Určite to nie je môj posledný seminár od Vás na ktorom som sa zúčastnila. Ste úžasní a napredujte naďalej. ? Mnoho ľudí Vás podporí.“ - Jitka

Čo dodať k tomuto dvoj-semináru. Jedine fakt, že sme opäť radi, že sme sa s vami mohli konečne vidieť. Síce po dlhom čase kvôli tomu, čo sa deje vo svete, ale opäť sme si uvedomili to, aké je to skvelé vidieť najlepších fanúšikov naživo a spoločne zažiť parádny víkend plný nielen evidence-based informácií, ktoré odprezentoval coach Vilo obidva dni, ale aj tej atmosféry, ľudí a emócií.

V nedeľu sme riešili aj intenzitu v rámci tréningov a pozreli sme sa na pojmy RIR/RPE, zlyhanie a mnohé ďalšie

“Skvelá práca a organizácia, super atmosféra, veľmi kvalitná práca.“ - Nika

“Seminár bol vymakaný vo všetkých smeroch. Najviac sa mi páčilo, akým štýlom bola prednášaná prezentácia. Veľmi ma bavila a ukážka svalového zlyhania bola perfektná.“

Na svoje si prišli aj ženy, samozrejme

Počas víkendu nám prišlo kvantum správ, či budú ďalšie semináre, kedy a či ich robíme aj na Slovensku. Odpoveď je, že samozrejme, len situácia je taká, že plánovať sa nič nedá, a tak musíme počkať. Všetci. Máme za sebou 13 seminárov na Slovensku a v Česku a rozhodne budeme pokračovať!

Nechýbala našlapaná tombola powered by Aktin a už typické Q&A na záver semináru

A po novom aj certifikáty

Ak si bol na seminári a nevyplnil si ešte dotazníček (klik), nájdi si minutku, veľmi nás to poteší.

ĎALŠIE FOTKY V GALÉRII

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk