Aj tento rok prichádza dvoj-webinár pre ženy! Prihlás sa

Aj tento rok prichádza dvoj-webinár pre ženy! Prihlás sa

Simon Kopunec24.07.2022

Aj tento rok prichádza jeden z našich najpopulárnejších webinárov. Konkrétne dvoj-webinár pre ženy.  V jeho 1. časti preberieme niekoľko dôležitých a praktických vecí a v 2. časti sa zastavíme viac pri tréningoch. Obe časti na seba nadväzujú, preto odporúčame registráciu na obidva.

undefined

REGISTRÁCIA NA 1. ČASŤ

Ak ti nepôjde toto tlačidlo, tak klikni sem

REGISTRÁCIA NA 2. ČASŤ

Ak ti nepôjde toto tlačidlo, tak klikni sem

Čo preberieme na dvoj-webinári?

1. časť bude o:

Preberieme si všetko podstatné o menštruačnom cykle vrátane jeho dysfunkcií či straty. To je síce nepríjemná, ale veľmi dôležitá téma z hľadiska zdravia každej ženy. Pozrieme sa na fyziologické, ale aj psychologické faktory, ktoré ti môžu pomôcť, preberieme antikoncepciu (tabletky) či energetickú dostupnosť a body image. K téme rozhodne patrí aj stravovanie, takže čakaj usmernenia aj pri výžive a doplnkoch výživy.

2. časť bude o:

V nadväznosti na prvú časť budeme pokračovať so základnými princípmi tréningu. Ďalej si preberieme kardio cvičenie, ale aj silové cvičenie. Nasledovať bude rozdelenie a príklady v rámci tréningov, ale aj cvikov. Pripravili sme si pre teba niekoľko tabuliek a praktických ukážok, aby si ich mohla využiť a inšpirovať sa pri robení progresu.

Každý registrovaný dostane ZÁZNAM DOSTUPNÝ AŽ 3 TÝŽDNE! Ak ti teda dátum/čas nevyhovuje, môžeš si webináre prehrať hocikedy neskôr. Treba byť na ne samozrejme registrovaný.

___

Návod k registrácii, ak nieto nie je kamoš s technikou :)

1. Klikneš na “REGISTROVAŤ
2. Vyplníš údaje vo formulári a zaplatíš lístok, potom čakáš na automatické presmerovanie
3. Počkáš, kým sa ti po zaplatení automaticky načíta stránka o registrácii na webinár (ak tento krok omylom pokazíš, do mailu o potvrdení platby ti príde odkaz na danú stránku)
4. Vyplníš na nej meno + email a klikneš na “Dokončiť registráciu”
5. Vyskočí ti stránka s odkazom a heslom, to si uložíš a čakáš na webinár(e).

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk